Kurallar
+1903 forumları iskanını Müdürlüklerden değil, Üslup Meclislerinden almıştır.Donatıları üyelerden oluşan +1903 forumları Beşiktaş Jimnastik Kulübüne dair beyanlar içerir. Üyeler bu muasır seviyeyi benimseyerek aşağıda bulunan maddelere mutabakat sağlamıştır.
 • Yorumlarında küfür ve hakarete başvuran kişi veyahut kişilerin yorumlarına sansür uygulaması yapıldıktan sonra üyeliklerine 1 ay yorum yasağı uygulanacaktır.
 • Beşiktaş'a gramajı düşük dahi olsa emek veren & çaba gösterenlere hakaret eden kişi veya kişilerin yorumlarına sansür uygulaması yapıldıktan sonra üyeliklerine 1 ay yorum yasağı uygulanacaktır.
 • Haksız kazanca başvurup Karaborsaya yeltenen kişi veya kişilerin üyelikleri kalıcı olarak iptal edilecektir.
 • Kulüp yönetiminde, teknik heyetinde, futbolcu olarak rol üstlenen kişilere hakaret eden kişi veya kişilerin yorumlarına sansür uygulaması yapıldıktan sonra üyeliklerine 1 ay yorum yasağı uygulanacaktır.
 • Forum Yönetimini zor durumda bırakacak hal ve hareketlere başvuran kişi veya kişilerin üyeliklerine 15 gün yorum yasağı uygulanacaktır.
 • Forum Yönetimi bilgisi dahilinde silinmiş veya yoruma kapatılmış konu veya konulara dair başlıkları tekrardan açan üyenin başlığı silindikten sonra üyeliğine 5 gün yorum yasağı uygulanacaktır.
 • Gündeme endeksli başlıkların içerisinde hararetin dozunu yeterli bulmayıp kaosa başvuran kişi veya kişilerin üyeliklerine 1 uyarı işlemi uygulanacaktır.
 • ''Reklamın iyisi kötüsü olmaz'' gibi gaip bir mekaniğin tasarımcılığını üstlenen kişi veyahut kişilerin üyeliklerine 1 ay yorum yasağı uygulanacaktır.
 • ''Özel Mesaj'' yolu ile birebir diyaloglarda küfür, hakaret ve tehdide başvuran kişi veya kişilerin üyeliklerine 2 ay yorum yasağı uygulanacaktır.
 • Başlıklara ait konuların dışında yorum yapıp anlık sapmalara sebebiyet veren kişi veya kişilerin üyeliklerine 1 uyarı işlemi uygulanacaktır.
 • Kaynağı belirtilmeyen beyanlar ve demeçler başlıklardan silinecektir.
 • Kongre Üyelerine ait konsol; Kongreye ait konuları içermektedir.Bu konsolun içeriğini sadece Beşiktaş Jimnastik Kulübü Kongre Üyeleri görebilmekte olup sadece Kongre Üyeleri yorum yapabilmektedir.Konsola ait paylaşılan yorum ve politikaları genel foruma veyahut +1903 forumları dışındaki platformlara aktaran kişi veya kişilerin üyeliklerine uyarı işlemi uygulandıktan sonra bu eylemlerin tekrardan gerçekleşmesi halinde söz konusu üyelikleri kalıcı olarak iptal edilecektir.
 • Üyeliklerine onay gelen kullanıcılarımızın forum kurallarını okuduğu ve kabul ettiği varsayılır.

Bahsedilen kurallar zaman içerisinde revize edilme hakkına sahip olup, tüm hakları Forum Yöneticilerine aittir. Bahsi geçen kurallar üyelerin forum içerisinde daha rahat akış sağlamaları amacı ile hazırlanmıştır. Herhangi bir problemle karşı karşıya gelen üyeler forum sayfasının alt kısmında yer alan ''iletişim'' butonundan forum yöneticileri ile iletişime geçebilirler. Aynı şekilde üyeliklerinin onay süreci ile alakalı bir konuda yardım almak için ''iletişim' butonundan forum yöneticilerine ulaşabilirsiniz.

Başvuru Formlarını dolduran adaylarımızın, kendilerine sorulan soruları doğru şekilde yanıtlamaları halinde onay filtresinden kısa sürede geçebileceklerini hatırlatmak isteriz.Forum üyeliği onayı için Kongre Üyeliği zorunluluğu gerekmez.Üye işlemlerinde yer alan formdaki soruları doğru yanıtlanmadığı takdirde üyelik işleminin muhatapları red yiyecektir.